Medová (detoxikační) masáž zad

Med se již po tisíciletí používá jako přírodní léčebný prostředek a to nejen jako součást stravy, ale i při zevní aplikaci ve formě masáží. Při terapii pak jde o přírodní tekutý med bez chemických přísad. Med se nanese na pokožku a specifickými hmaty se tělo masíruje. Tímto způsobem jsou vysávány toxické látky, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života a přesouvají se na povrch pokožky. Struktura a barva medu na zádech se tak mění podle druhu a množství vyloučených toxinů. Medová masáž se provádí hlavně na zádech.

Medovou masáž můžeme používat při velkém počtu civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním škodlivin. Oživuje svalstvo zad a silně působí na celý organismus. Je vhodná při vyčerpání, bolesti zad, napětí, při degenerativních onemocněních velkých kloubů. Při onemocnění orgánů se může medová masáž podílet na jejich vyléčení.

UPOZORŇUJEME KLIENTY, ŽE MEDOVÁ MASÁŽ SILNĚ PROKRVUJE POKOŽKU A MŮŽE BOLET!

Po masáži, je cítit velmi příjemné zahřátí kůže a osvěžení těla i mysli. Masáž je možné absolvovat jednorázově, kdy dobře zregeneruje Vaše záda a šíji a dodá energii, nebo jako detoxikační kůru v rozsahu 10 aplikací - 1 x týdně (později už jenom udržovat 1x měsíčně).

Medová masáž obnovuje detoxikační schopnosti organismu a uvolňuje napětí zádových a šíjových svalů.

Cena

Medová masáž         30min       440,-Kč
Medová masáž         60min       760,-Kč