Lymfatická drenáž

Lymfatická drenáž je v současné době velmi populární kosmetickou metodou, která umožňuje odstranění celulitidy. Nicméně, tato metoda je i velmi uznávanou léčebnou metodou s širokým spektrem využití. Účinná celková detoxikace zlepšuje metabolizmus celého organizmu, co je primární prevencí ochrany zdraví, zlepšuje fyzickou kondici až o 15%, je i určitou prevencí proti nádorovým onemocněním.

Když se objeví typické příznaky jako únava končetin, pocit těžkých nohou, pocit nervozity v nohou, který časem přechází do svědění, otoky nohou, viditelné drobné žílky na pokožce, je vhodné absolvovat několik procedur, ve formě kůry 10-20 krát, čím se docílí prokrvení končetin, podpora tzv. cévní gymnastiky, regenerace ochablého vaziva, redukce tělesného objemu na stehnech, hýždích a bříšku, vyhlazení a prokrvení pokožky, zlepšení lymfatického toku a odvod zplodin metabolizmu.

Osoby se zatížením končetin jako jsou prodavačky, chirurgové, letušky apod., ale i sportovci – zvýšeně zatěžují mízní systém. Dokonce i každá fyzická námaha zvyšuje produkce zplodin v těle a proto je vhodná rehabilitace mízního systému formou masáže. Ta je vhodná i tehdy, když únava nohou, například po rušném dni, Vás doslova nutí položit si nohy co nejvýše.
Ceny
Lymfatická drenáž dolní končetiny+hýždě 45min 520,-Kč